Простий яблучний салат з курячою грудкою.

Приготуйте за нашим рецептом простий яблучний салат з куркою. Час приготування всього 20-30 хвилин. При цьому Ви отримуєте поживний салат, котрий зможете куштувати декілька діб. Все дуже просто та зрозуміло. Такий салат Ви можете приготувати навіть дітлахам, але заправьте тоді його не майонезом а йогуртом. Дітлахи будуть у захваті від такого салату з яблуками.

Зверніть увагу, що це не тільки простий, але ще й не дуже дорогий салат. Зазвичай яблука можуть бути вирощені і на власному подвір’ї. Для такого простого салату ми пропонуємо обирати червоні яблука, але ви можете покласти й улюблений сорт, наприклад сорт голден. Дуже багато людей полюбляють смак цього яблука.

Якщо Ви вирішили заправляти такий салат з яблук майонезом, ми пропонуємо приготувати майонез власноруч. Зробити це не складно. Просто подумайте о приготуванні майонезу заздалегідь, тоді Ваш салат з яблук буде більш корисним.

Простий яблучний салат.

Наш простий простий яблучний салат з курячою грудкою.

Незважаючи на те, що у рецепті нашого простий яблучного салату з курячою грудкою нема горішків та родзинок, Ви сміливо можете їх додати до свого салату. З ними смак буде більш насиченим. Можете зробити мікс з зелених та червоних яблук.

Простий яблучний салат-2

Продукти для простого яблучного салату.

  • 2 натерті варені курячі грудки;
  • 1/3 склянки натурального майонезу чи йогурту;
  • 2 яблука (нарізаних кубиками);
  • 1 чайна ложка сушеного кропу - за бажанням;
  • цукор - за смаком.

Спосіб приготування салату з яблуками та куркою.

Перш за все необхідно відварити м'ясо курки. Для чого просто покладіть дві курячі філюшки до невеличкої мисочки та поставте на невеликий вогонь. Додайте сіль, перець за смаком.

курка для яблучного салату

Поки Ваша курка вариться та остиває у вас є час підготувати інші продукти для салату. Підготуйте яблука. Для чого візьміть улюблені яблука та просто подрібніть їх на невеличкі кубики. Все дуже просто.

Дрібні яблука для салату.

Тепер натріть м'ясо курки на терці, або подрібніть на невеличкі кубики. Вимийте листя зеленого салату та порвіть їх на невеличкі шматочки. Всі продукти покладіть до салатниці. Дехто добавляє до такого салату з яблук ще й цибулі. Це питання смаку. Якщо Ви полюбляєте цибулю, можете додати її до салату.  Після чого заправте Ваш яблучний салат улюбленим йогуртом або майонезом.

Чистимо яблука.


Важливо.Треба зауважити!

Є невеличка хитрість. Обов’язково слід очистити ваші яблука для салату від скоринки. Особливо якщо яблука трішки полежали та скоринка вже поморщилася.