Огірки по корейськи з морквою на зиму.

Огірки по корейськи з морквою на зиму саме така ідеальна закуска стане на потребі якщо до Вас не очікувано зайшли друзі. Огірки з морквою по корейськи дуже смачна та неодинарна закуска. Звичайно Вона буде до вподоби чоловікам. Тому, потурбуйтесь щоб огірки по корейськи з морквою зробити заздалегідь.

Ми пропонуємо зробити Вам огірки по корейськи з морквою в осені, коли морква та огірки коштують зовсім не дорого. Звичайно корейську моркву необхідно зробити власноруч щоб бути впевненим в її смакових якостях.

Важливо.Порада фахівців!

Якщо випадково у Вас немає необхідних спеції для приготування моркви по корейськи, не засмучуйтесь. Ви можете додати до моркви дрібний коріандр, чорний перець, і навіть солодкий перець.


Смачна закуска - огірки по корейськи з морквою.

До речі, консервовані огірки по корейськи з морквою на зиму можна використовувати не тільки як закуску, ця страва ідеально поєднується з більшістю других блюд. Наприклад, до м’яса.

Огірки по корейськи з морквою на зиму.

Інгредієнти страви.

  • 2,5 кг. огірків;
  • 2 великих моркви (250 грам моркви);
  • 1 зубчик часнику.

Складові для маринаду:

  • 125 мл. 9% оцту;
  • ¼ склянка цукру;
  • 125 мл. олії;
  • 1 столова ложка солі - за смаком;
  • 15 грам приправи для моркви.

Спосіб приготування.

Крок 1. Перш за все ретельно вимийте огірки та моркву. Після чого очистіть моркву від скоринки, та подрібнить часник.

Виріжте з огірків серединку разом з насінням. Тепер необхідно нарізати огірок на тонкі та довгі смужки. Щоб отримати тонкі й довгі смужки використовуйте спеціальну терку. Звичайно можна нарізати смужки й гострим ножом, але зробити це досить складно.

Смужки огірків.

Тепер необхідно підготувати моркву. Візьмить вимиту та ретельно очищену моркву та поріжте її так само як і огірки. Також подрібнить часник.

Смужки моркви.

Крок 2. Підготуйте велику мисочку, покладіть туди всі приготовані продукти. Тепер підготуйте всі інгредієнти для маринаду та помістить їх до мисочки. Добре все перемішайте.

Тепер дуже уважно. Накрийте плівкою мисочку та покладіть на один день її до холодильника. Більш того, періодично перемішуйте всі інгредієнти. Зробити це необхідно хоча б 4 рази.

Готуємо огірки з морквою.

Консервація на зиму.

Крок 3. Достаньте мисочку з холодильника, ще раз все добре перемішайте. Злийте надлишок маринаду, що буде над овочами.

Підготуйте баночки для консервації. Пів літрові баночки будуть доречні. Стерилізуйте банки для салату. Це необхідно робити протягом 15 хвилин.

Огірки по корейськи з морквою на зиму.

Покладіть огірки по корейськи з морквою до банки та закрутіть кришку. Ось і все, консервовані огірки по корейськи з морквою на зиму готові. Зберігайте банки в прохолодному місці або в холодильнику. Смачного.