Салат з корейською морквою та крабовими паличками.

Салат з корейською морквою та крабовими паличками це дуже простий салат, котрий Ви приготуєте всього за десять-двадцять хвилин. Більш того, продукти для такого салату Ви можете заготувати заздалегідь. У рецепті салату з корейською морквою і крабовими паличками присутня морква, кукурудза, крабові палички та яйця. Всі ці продукті дуже не складно придбати. Якщо брати кукурудзу, так вона взагалі може зберігатися у консервованому вигляді дуже довго.

Тому сміливо можна сказати що салат з корейською морквою і крабовими паличками це простий салат котрий здатні приготувати навіть чоловіки, щоб побалувати свою жінку. Це дуже приємно, і разом з тим абсолютно не складно зробити. Головне зверніть увагу на якість крабових паличок, котрі Ви купуєте у супермаркеті. Інколи неякісний продукт попадається, котрий здатен повністю зіпсувати смак чудового салату.

Салат з корейською морквою та крабовими паличками.

Ореба зауважити що, незважаючи на свою простоту, салат з корейською морквою та крабовими паличками це досить поживний салат. Саме тому, якщо планується, що на святковому столі будуть міцні алкогольні напої, такий салат буде у нагоді. Всі ми знаємо як складно заставити чоловіків щось поїсти на свята.

Для приготування салату з корейською морквою і крабовими паличками Вам буде необхідно:

  • одна велика або 2 середні моркви;
  • 2 курині яйця;
  • 1 пачка крабових паличок;
  • 1 банка консервованої кукурудзи;
  • 1 ст. ложка майонезу;
  • 2 ст. сметани;
  • сіль, перець - за смаком.

Для приготування корейської моркви для цього нескладного салату ми пропонуємо використати сік з лимону, сіль та перець. Це зробити не складно, та не доведеться покупати корейську моркву у супермаркеті чи на ринку.


Рецепт приготування салату з корейською морквою та крабовими паличками.

Крок 1. Спочатку давайте приготуємо корейську моркву. Ретельно вимийте ти очистіть одну велику морквину. Потім натріть її на терці для корейської моркви. Тепер покладіть терту моркву до салатниці, додайте сіль та перець. Після чого, візьміть четверту частинку від лимону та вичавите сік з лимону до салатниці.

Терта морква.

Робимо корейську моркву.

Крок 2. Тепер необхідно добре пом'яти руками моркву у салатниці.

Мнемо моркву у салатниці.

Крок 3. У сковороду вливаємо дві столові ложки олії, розігріваємо її, після чого додаємо половину чайної ложки гранульованого часнику і половину чайної ложки спецій, прогріваємо 20-30 секунд, щоб спеції розкрили свій аромат, поливаємо ароматним маслом нашу моркву у салатниці. Все добре змішуємо.

Смажемо спеції.

Смажемо спеції для салату.

Крок 4. Підготуємо яйця для салату з корейською морквою та крабовими паличками. Тут все просто. Відваріть пару куриних яєць, та поріжте їх.

Підготуємо яйця для салату.

Крок 5. Тепер необхідно підготувати крабові палички для нашого салату з корейською морквою та крабовими паличками. Все дуже просто. Відкриваємо пачку з крабовими паличками, знімаємо плівку та нарізаємо палички дрібними кубиками.

Крабові палички для нашого салату.

Крок 6. З кукурудзою все дуже просто. Візьміть банку з консервованою кукурудзою, відкрийте її та додайте до нашої салатниці десь п’ять столових ложки кукурудзи.

Додаємо кукурудзу до салату.


Ось і все, можна сказати що наш салат з корейською морквою та крабовими паличками готовий, залишилося лише заправити салат. Для заправки салату и пропонуємо Вам Взяти одну столову ложку звичайного майонезу, а за можливістю і домашнього, та дві ложки сметани. Все добре перемішайте і подавайте до столу.

Заправка салату.


Важливо.Треба зауважити!

Приготувати такий салат з корейською морквою та крабовими паличками Ви зможете дуже швидко. Якщо у Вас не вистачає часу Ви з легкістю можете не готувати корейську моркву власноруч, а купувати вже приготовану у супермаркеті.