Салат з авокадо для бутербродів.

Як інколи хочеться на роботі швиденько перекусити чимось смачненьким та корисним, салат з авокадо у такому випадку буде дуже доречним. Це зовсім не складний у приготуванні салатик котрий буде дуже корисним або на роботі, або якщо Ви дотримуєтесь дієти, та слідкуєте за своєю вагою. Приготувати салат з авокадо можна всього за декілька хвилин. Ми пропонуємо брати його з собою на роботу, а перед вживанням наносити на білий або сірий шматок свіжого хлібу.

У рецепті салату з авокадо присутні і томати. Ми пропонуємо обрати для такого салату з авокадо помідори чері. Вони мають більш яркі смаки та найкраще підійдуть для такого простого салату. Але, якщо у Вас не оказалося таких помідорів, це не страшно. Не засмучуйтесь, візьміть звичайні помідори, додайте до них спецій і отримаєте дуже смачний та корисний салат.

Не менш важливим для наших домогосподарок є вартість салату з авокадо. Незважаючи на корисні властивості салату, коштує він не дуже багато. Більш того, в крайньому випадку Ви можете замінити авокадо на звичайні огірки. Звичайно смакові якості будуть трішки іншими.

авокадо для бутербродів.

Інгредієнти салату з авокадо для бутербродів.

  • 1 помідор;
  • 1-2 авокадо;
  • сік з 1 лимона;
  • 10 грам оливкової олії;
  • сіль - за смаком;
  • чорний перець - за смаком;
  • коріандр - за смаком.

Продукти для салату з авокадо

Спосіб приготування салату для бутерброду з авокадо.

В приготуванні салату з авокадо для бутербродів немає нічого складного. З таким салатом справляться навіть чоловіки. Що цікаво, інколи такі салати з авокадо для бутербродів у них виходять значно краще. Тому, якщо чоловіки бажають здивувати своїх жінок, зробити їм приємно, обов’язково зверніть увагу на рецепт нашого салату з авокадо. Спочатку вимийте авокадо та поріжте його на невеличкі шматки.

Ріжемо авокадо кубиками.

Після чого вимийте та подрібніть помідори.

помідори для салату

Після того як всі продукти для салат з авокадо для бутербродів Ви підготували, візьміть велику мисочку та покладіть туди всі продукти. Добре все перемішайте, додайте сіль, перець, коріандр, сік з лимону та оливкову олію. Ось і все, Вас салат готовий. Нанесіть його на хліб, можна перед цим навіть його трішечки підсмажити.

Салат з авокадо для бутербродів

Салат з авокадо для бутербродів


Важливо.Треба зауважити!

Найбільш добре коли цей салат для бутербродів з авокадо Ви нанесете на шматок хліба у охолодженому вигляді. Тому краще його зберігати у холодильнику. Ще бездоганно якщо посипати зверху бутерброд сиром фета.