Рецепт салату з авокадо та лосося.

Приготуйте на свята салат з авокадо та лосося. Безумовно основною родзинкою у рецепті цього салату є шматочки м’яса копченого лосося. Вони додають особливого аромату страві, а якщо Ви підмажете на грилі невеличкі помідори успіх такого салату неминучий. Звертайте на це увагу при приготуванні цього салату з авокадо і лосося.

Якщо ж Ви не змогли дістати м'ясо копченого лосося, не засмучуйтесь, Положіть до салату звичайного засоленого лосося або ж форель. Певна річ, смакові якості тепер салату будуть іншими. Авокадо дуже вдало поєднується з солонуватими продуктами, наприклад, фетою та таке інше. Сміливо експериментуйте, салат з авокадо та лосося досить складно змарнувати. Навіть якщо Ви додаєте у салат огірок замість лосося, інколи домогосподарки виконують таку заміну продуктів, салат все одно буде дуже смачним та привабливим.

Салат з авокадо і лосося

Інгредієнти салату з авокадо і лосося.

  • 1 стишлий авокадо;
  • 150-200 грам копченого лосося;
  • 5-6 підсмажених помідора;
  • зелень - різноманітне, за смаком;
  • сіль, перець, лимон - за бажанням.

Спосіб приготування салату з лосося і авокадо.

Для приготування салату з авокадо та лосося по перше необхідно підготувати авокадо. Помийте його, поріжте на невеликі шматочки та змочіть трошки лимонним соком. Тоді авокадо не буде темніти та збереже свої смакові якості.

Ріжемо авокадо кубиками.

Готуємо авокадо з лимоном.

Тепер візьміть м'ясо лосося та акуратно поріжте його на смужки або на кубики. Заздалегідь придбайте у магазині м'ясо копченого лосося. Зараз його абсолютно не складно придбати у майже любому крупному супермаркеті. Не слід залишати придбання лосося на останню мить. Може статися таке, що перед святами гарного м’яса лосося вже не залишиться, особливо перед новорічними святами. Тоді у Вас не залишиться нічого іншого окрім як замариновати власноруч шматочок лосося.

Лосось у салаті.

Тепер напевно саме складне для домогосподині – приготування помідорів на грилі для салату з авокадо і лосося. Звичайно цю процедуру необхідно виконати раніше, щоб м'ясо риби не підсихало і авокадо не темнів. Попіклуйтеся про приготування помідорів зазделегіть.

Помідори на грилі.

Коли всі інгредієнти будуть готові, змішайте їх та заправте салат з авокадо та лосося оливковою олією з лимонним соком та перцем. Не забувайте за зелень, це дуже важливо та корисно. Смачного, Ваш салат з авакадо та лосося готовий.