Морква з чорносливом.

Капуста, чорнослив та морква ідеально поєднуються в непривичному салаті. Смакові якості такого салату досить оригінальні та не привичні. Але смак приємний. Більш того, додавання цукру обов’язково сподобається дітлахам. Це дуже корисний салат.

Для підвищення калорійності та поживних властивостей такого салату можна додати трохи консервованих грибів. Корисні якості салатів з моркви та капусти важко недооцінити. Чорнослив дуже вдало поєднується з цими продуктами. Обов’язково спробуйте такі салати, готувати їх зовсім не складно.

Для того щоб чорнослив мав більш смачний вигляд ми пропонуємо незадовго до приготування замочити його у теплій воді. Ця невеличка хитрість додає якості смаку сухофрукту, та робить їх не такими жорсткими.


Рецепт салату з чорносливу та моркви.

Морква з чорносливом.

  • капуста - 300 грам;
  • чорнослив - 100 грам;
  • морква - 50 грам;
  • 1 чайна ложка цукру;
  • 1 лимон;
  • приправа за смаком.

Спосіб приготування.

По перше необхідно ретельно вимити моркву та почистити її. Для чого можна подрібнити моркву на крупній терці, або просто порізати гострим ножом на смужки.

Морква для салату.

Після чого очистіть капусті від порченого листя, розріжте навпіл, та подрібніть ножом на смужки.

Капуста для салату.

Тепер необхідно подрібнити чорнослив. Якщо у Вас є така можливість заздалегідь замочіть чорнослив у теплій воді.

Замочюємо чорнослив.

Ось і все, змішайте всі інгредієнти у салатниці, додайте трошки цукру, лимонний сік та улюблених приправ. Салат з моркви та чорнослив готовий.

Порада: щоб капуста стала більш м’якою, Ви можете додати дрібку солі і перемішати її руками. Капуста випустить сік, і буде набагато м'якше.