Салат з буряка з чорносливом і горіхами.

Салат з буряка з чорносливом і горіхами, просто кладязь корисних елементів для організму людини. Сьогодні рецепт приготування такого не хитрого салату з буряка та чорнослив і горіхами є класичним. Майже кожна домогосподарка хоча б раз пробувала приготувати такий салат.

Такі салати з буряка з чорносливом і горіхами це справжня прикраса на столі. Він може бути цікавим навіть на святковому столі. Головне придайте яскравого зовнішнього вигляду такому салату. Зелень у таких салатах звичайно буде бажаною та доречною. Інколи до салату з буряка з чорносливом і горіхами додають ще й трохи сухофруктів. Наприклад, курагу чи ізюм.


Рецепт салату з буряка чорносливу і горіхів з додаванням зерен гранату.

Салат з буряка з чорносливом і горіхами.

  • 2 середніх буряка;
  • 50 г (6-8) чорнослив;
  • 1/3 гранату;
  • оливкова олія – за смаком;
  • 4 великих грецьких горіха;
  • соль, перець - за смаком.

Спосіб приготування.

Крок 1. Спочатку необхідно приготувати буряк. На це у Вас піде більше всього часу. Тому майте це на увазі, та, при можливості зваріть буряк заздалегідь.

Ще є одна невеличка хитрість. Коли Ви обираєте буряк не треба купувати самий великий. Великий буряк буде варитися довше ніж буряк середніх розмірів.

Варіть буряк в підсоленій воді з краплею лимонного соку протягом 40-50 хвилин (або до готовності).

Крок 2. Після того як буряк охолоне, подрібніть його на дрібні шматочки.

Крок 3. Вимийте чорнослив, подрібніть його. За необхідністю уберіть кісточки з чорносливу.

Крок 4. Тепер необхідно почистити та подрібнити горіхи.

Крок 5. Очистіть гранат, потім візьміть приблизно третину, відокремте насіння.

Ось і все, тепер змішайте всі інгредієнти салату з буряка з чорносливом і горіхами, та заправте салат оливковою олією. Додайте сіль та перець за смаком.


Класичний салат з буряка з чорносливом і горіхами.

Спосіб приготування такого класичного салату майже аналогічний. Перш за все готуєте буряк, поті подрібнюєте чорнослив та горішки. Після чого заправляєте салат. Для заправки, до речі, можна взяти майонез.

Класичний салат з буряка з чорносливом.

Ми пропонуємо завжди при можливості додавати до салатів, у тому числі і до салату з буряка з чорносливом і горіхами зелень.

Рецепт салат з буряка з чорносливом.