Рецепти салатів з крабовими паличками.

Рецепти салатів з крабовими паличками завжди будуть Вам у нагоді, особливо якщо на порозі святкові дні. Яскраві барви завжди доречні на святковому столі, тому ми пропонуємо Вам рецепти салатів з крабовими паличками частіше використовувати на свята. Готувати їх досить просто та швидко. Основний колір – червоний. Такий колір ми можемо получити за допомогою: помідорів, крабових паличок чи, наприклад, креветок.

Всі інгредієнти в пропонуємих рецептах салатів з крабовими паличками ідеально підходять один до одного. Це дуже важливо. Такі салати потребують лише улюбленої зелені. Також доречні жовтки яєць. Вони особливо підкреслюють яскравість страви. Кожен рецепти салату з крабовими паличками перевірено та схвалено нашими друзями..


Класичний рецепт салату з крабовими паличками та креветками.

Класичний рецепт салату з крабовими паличками це перш за все, досить дорога страва. Смачний салат з крабовими паличками - самодостатня страва. До рецептури додані такі інгредієнти як креветки, кальмари та червона ікра. Зверніть на це особливу увагу. Можливо Вам буде доречний другий більш дешевий рецепт салату з крабовими паличками, котрий ми надали нижче. Він також буде доречним на свята.

Рецепти яскравих салатів з крабових паличок.

Інгредієнти салату.

 • крабові палички - 270 грам;
 • кальмари - 230 грам;
 • креветки - 330 грам;
 • червона ікра - 120 грам;
 • яйця, зварені - 4 шт.;
 • майонез.

Рецепт приготування салату з крабових паличок класичний.

Всі продукти для класичного салату з крабовими паличками   придбано, все свіже та підготовано до приготування. Далі все дуже просто. Спочатку відваріть креветки у невеличкій каструльці, дайте їм охолонути, Після чого очистіть їх. Зробити це не складно але потребує деякого часу.

Варимо креветки для салату.

Поки варяться креветки для Вашого салату з крабовими паличками, не витрачайте час та приготуйте яйця. Просто відваріть їх, а як охолонуть подрібніть, можна навіть на крупній терці. У цей же час можливо і відварити кальмарів. Це зробити нескладно. Спочатку необхідно закип'ятити воду у невеличкій каструльці та опустити кальмарів у окріп. Почекайте, доки вода знову не почне кипіти. Варити слід 1,5-2 хвилини. Так скоріше ніж навіть яйця. Якщо ви перетримаєте, Ваш салат з крабових паличок буде мати жорсткість нібито резина.

Відварені кальмари.

Тепер відкрийте червону ікру, та змішайте всі приготовані продукти для салату. Не забувайте про улюблену зелень. Заправити Ваш салат з крабових паличок класичний можна звичайним майонезом.


Більш простий та дешевий рецепт салату з крабовими паличками.

Рецепт з крабовими паличками та яйцями.

Інгредієнти салату.

 • 1 маленький огірок;
 • 50 грам консервованої кукурудзи;
 • 4 крабові палички;
 • 1 зварене яйце;
 • 1 ст. столова ложка оливкової олії;
 • лимонний сік;
 • сіль і перець;
 • зелень – за бажанням.

Рецепт приготування салату.

Приготування такого салату набагато простіше, можна сказати що це є салат з крабових паличок класичний. Всі продукти звичайні і більш дешеві. При цьому смакові якості салату крабовими паличками достойні, особливо якщо Ви придбали у магазині якісні та свіжі продукти, насамперед крабові палички.

 1. Відкрийте крабові палички та наріжте їх на дрібні шматочки.
 2. Злийте воду з банки консервованої кукурудзи.
 3. Очистіть і дрібно поріжте цибулю.
 4. Вимийте, очистіть і наріжте огірок.
 5. Зваріть яйце для салату з крабовими паличками та поділить його навпіл, або на чотири частинки.
 6. Приготуйьте заправку для салату з крабових паличок. Для чого Змішайте оливкову олію, лимонний сік, сіль і перець в мисці.
 7. Змішайте всі приготованы інгредієнти для салату з крабовими паличками і добре перемішайте. Заправте салат. Додайте зелень

Ось і все Ваш салат готовий. Як бачите такий рецепт салату з крабовими паличками більш простий. Серед інгредієнтів нема дорогих продуктів, заправка салату також можна сказати класична. Обирайте який з рецептів салату з крабовими паличками Вам більш до вподоби.