Салати з крабовими паличками з сиром.

Салати з крабовими паличками з сиром це салати, смак яких Ви досить просто можете коригувати за допомогою різновидів сиру. Це досить просто. Взагалі, ми вважаємо, для отриманням страви більш глибокого смаку Вам необхідно додавати до салату декілька різновидів сиру. Таки салати мають насичений та різноманітний смак.

При приготуванні салатів з крабовими паличками з сиром зверніть увагу на крабові палички. Не слід обирати у магазині самі дешеві крабові палички. Звичайно, навіть у дорогих продуктах цього типу м’яса крабів Ви не знайдете, але м'ясо риби повинно бути обов’язково. До речі, не купуйте зморщені, потріскані, сухі чи переморожені злиплі крабові палички.


Салат з крабовими паличками та пармезаном.

Пармезан дуже пристойний сир довгого строку визрівання. Саме тому цей сир, звичайно якщо він натуральний, має дуже тверду та крихку структуру. Тому порізати його на ідеально однакові кубики навряд вийде. Мі пропонуємо дрібнити такий сир на крупній терці.

Салати з крабовими паличками з сиром.

Інгредієнти салату.

  • 100 грам руколи, або інша зелень;
  • 100 грам пармезану;
  • 10 маслин;
  • 3 крабові палички;
  • лимонний сік, оливкова олія;
  • сіль – за смаком.

Інструкція приготування салату.

Спочатку відкрийте крабові палички. Перевірте їх смакові якості. Тепер наріжте палички на дрібні смужки. Помістіть їх до салатниці.

Смужки крабових паличок.

Тепер підготуйте сир для салату. На крупній терці подрібніть сир. Слідкуйте що полоски сиру були якомога довшими. Помістіть смужки сиру до салатниці.

Смужки пармезану.

Відкрийте оливки та додайте трохи до салатниці. Обережно перемішайте всі приготовані продукти. Додайте солі. З додаванням солі будьте уважні. Дуже просто можна зробити салат солоним, оскільки оливки та сир вже мають солоний присмак.

Ось і все, тепер залишилася додати до салату з крабових паличок з сиром трохи лимонного соку та оливкової олії. Після чого додайте зелень до салату. Якщо у Вас нема руколи, Ви можете взяти іншу зелень, навіть гілочки петрушки будуть доречні.