Салат з курки і крабових паличок.

Дуже поживний салат з курки і крабових паличок буде Вам у нагоді якщо по переду веселі свята у компанії з великою кількістю друзів. Нагодувати всіх Ви зможете за допомогою нашого рецепту салат з курки і крабових паличок. Приготувати все можна дуже швидко, особливо якщо Ви заздалегідь відварите м'ясо  курки. Сам салат можна приготувати десь хвилин за 15-20.

Всі домогосподарки дуже полюбляють готувати салати з крабових паличок, і це зрозуміло. Такий салат з легкістю може приготувати навіть недосвідчений у кулінарії чоловік. Салат з курки і крабових паличок абсолютно легкий у приготуванні і дуже поживний. Тому, особливо якщо на Вашому столі багато міцного алкоголю, приготуйте такий салатик.

Головне при приготуванні такого нескладного салату з курки і крабових паличок ретельно вибрати саме крабові палички. Перевагу при придбанні такого продукту у супермаркеті необхідно віддавати перевіреному виробнику. Не слід купувати дешеві крабові палички, дуже часто навіть смаку крабів там Ви не відчуєте.


Салат з курки і крабових паличок - це просто.

Салат з курки і крабових паличок.

Інгредієнти для приготування корисного салату з курки і крабових паличок.

  • 1 упаковка крабових паличок;
  • 2 невеличкі курячі грудки;
  • 1-2 невеличкі морквини;
  • сир твердих сортів, можна і плавлений сир (за бажанням);
  • 2,3 курині яйця.

Інгредієнти для приготування заправки для салату з курки і крабових паличок.

  • майонез бажано домашнього виробництва;
  • зелень улюблена (за бажанням);
  • 1/2 чайної ложки подрібненого часнику;
  • сіль та перець - за смаком.

Інструкція приготування корисного салату з курки і крабових паличок.

Приготування такого не складного салату з курки і крабових паличок необхідно починати з приготування саме курки. Тут все просто. Візьміть дві курячі філюшки, відваріть їх у невеличкій каструльці з додаванням улюблених спецій. Дайте м’ясу охолонуть, та подрібніть його ножем на невеличкі смужки.

Готуємо курку.

Варена курка для салату

Поки готується м'ясо курки Ви можете відварити яйця і натерти їх на терці. Це мабуть самий простий крок у приготуванні цього салату з курки і крабових паличок.

Яйця для салату.

Тепер можна натерти сир та моркву на терці, та підготувати крабові палички. Просто очистіть крабові палички від плівки, та акуратно поріжте їх на смужки.

Підготовка крабових паличок.

Ось і все, Вас салат з курки і крабових паличок майже готовий. Покладіть всі приготовані продукти до салатниці. Добре все перемішайте, додайте улюблених спецій. Заправте салат з крабових паличок майонезом (бажано домашнього приготування). Все, покладіть салат до холодильнику що він трішки постояв у холодному місці.

Продукти для салату.


Важливо.Треба зауважити!

Можемо зауважити, що неякісні крабові палички дуже небажаний продукт для здорового способу життя. Обов’язково обирайте найкращі продукти для Ваших салатів.