Унікальний салат з курки та кавуна.

Якщо Ви шукаєте нові смакові якості у салатах, наприклад салаті з куркою, Вам обов’язково необхідно спробувати приготувати унікальний салат з кавуна та курки. Чудовий оригінальний салат котрий має лише один недолік, це строк зберігання. Так кавун вже на другий день, навіть якщо він пролежав у холодному місці, має зовсім не гарні смакові якості. Враховуйте це при приготування цього салату з курки.

При приготування такого не складного салату, є невеликі хитрощі. Так, наприклад курку краще підсмажити на грилі, це додасть особливих смакових якостей. З кавуном також не все так просто. Вибирайте кращій за своїми смаковими якостями. Бджоли дуже часто Вам допоможуть вибрати найсолодший кавун.


Салат з куркою та кавуном- це просто.

Унікальний салат з курки та кавуна

Інгредієнти для приготування салату з курки та кавуна.

  • 450 г Філе смаженої курячої грудки;
  • 60 грамм сиру твердого - за смаком;
  • 1 лимон;
  • 400 г кавуна солодкого;
  • 60г фундуку;
  • 60 г мікс салатів;
  • оливкова олія;
  • чорний перець та сіль - за смаком;

Інструкція приготування унікального салату з курки та кавуна.

Почніть смажити курку, або можна це зробити заздалегідь. Рекомендуймо Вам приготування цього унікального салату з кавуна та курки розпочати саме з кавуна. Ретельно вимийте кавун, потім почистить його від скоринки та поріжте м’якіть на трикутнички десь 2см. обов’язково видаліть насіння з кавуну. Покладіть трикутники з кавуна у мисочку та займіться куркою.

Унікальний салат з курки та кавуна -1

Смажену курку подрібніть на невеличкі шматочнки. Після чого займіться лимоном. Очистіть його від скоринки та подрібніть на досить малі шматочки.

Унікальний салат з курки та кавуна - 2

Тепер прийшов час зайнятися сиром. Для цього салату Ви можете обрати свій улюблений твердий сир та подрібнити його на кусочки. Після чого подрібніть горішки фундуку. Змішайте всі інгредієнти та додайте трішечки олії перця та сіль, гарно все змішайте. Все Ваш унікальний салат з кавуну та курки готовий.


Важливо.Треба зауважити!

Салат з курки та кавуна рекомендуємо вживати одразу. Для покращення смакових якостей Ви можете додати трохи вишні та моцарелли.