Салат з куркою та виноградом.

У цьому рецепті Ви чудово поєднуєте смак червоного винограду та курки. Завдяки такому поєднанню смаків салат з курки виходить дуже свіжим та не таким важким, незважаючи на використання у рецепті майонезу. Звичайно ми пропонуємо готувати майонез самостійно або купувати перевірений не жирний майонез. Також при приготуванні подібних салатів з куркою та виноградом Ви можете розбавити майонез наприклад не жирними вершками.

Якщо Ви не полюбляєте майонез у салатах, у такому випадку Ви можете замінити майонез наприклад на йогурт. Незважаючи на таку заміну, все одно салат з курки буде мати дуже гарні смакові якості, котрі безумовно сподобаються Вашим близьким та друзям.

При приготуванні цього салату з курки та винограду також необхідно звернути увагу на горішки. До рецепту Ви можете до улюблених горішків. Головне прослідкуйте за якістю, ви не мають бути з пліснявою або мати гіркий присмак. Це повністю зіпсує Ваш салат з куркою та виноградом.


Корисний салат з куркою та виноградом - це просто.

Рецепт салату з куркою та виноградом

Інгредієнти для приготування корисного салату з куркою та виноградом.

  • 400 г. вареної курки;
  • 1 обо 1/2 склянки червоного винограду без кісточок, розрізаного навпіл;
  • 1 чашка нарізаної селери;
  • 1/3 склянки нарізаної зеленої цибулі;
  • 3/4 склянки легкого майонезу (за бажанням можна спробувати замінити йогуртом);
  • щіпка сушеного імбиру;
  • 1/2 ч. л. сіль (або сіль та перець за смаком);
  • горішки - за смаком.

Продукти для салату.

Інструкція приготування корисного салату з куркою та виноградом.

Для приготування цього салату просто змішайте в мисці майонез, імбир, нарізані горішки та сіль. Після чого додайте відварену курку, виноград, селера та зелену цибулю. Все дуже просто та зрозуміло. Взагалі готувати салат з куркою та виноградом зовсім не складно.

Готуємо салат з куркою та виноградом

Більш того, деякі продукти для Вашого салату з куркою та виноградом Ви можете приготувати заздалегідь та зберігати їх у холодильнику до моменту приготування. Саме так часто готують салати  у деяких «невеликих» ресторанах.


Важливо.Треба зауважити!

Для цього рецепту салату з курки та винограду Ви можете використовувати придбану в магазині курку-гриль. Це дуже спростить процес приготування салату, та скороти час, котрий Ви затратили на приготування. Просто візьміть грудку з птиці і наріжте її кубиками, для салату з куркою та виноградом це ідеально.