Салат з макаронів, ананаса і курки.

Салат з макаронів, ананаса і курки необхідно вживати трохи охолонувши. Саме тому такий салат доречний влітку в спекотні дні. Якщо у Вас під рукою нема свіжого ананасу, не засмучуйтесь, для цього салату Ви можете використати консервований ананас. І це дуже добре, оскільки не у кожного з нас завжди під рукою є ананаси, що не скажеш про макарони та курку. Зазвичай такі продукти обов’язково знайдуться у нас вдома.

Головна перевага такого салату з макаронів у тому, що всі продукти Ви можете досить довгий час зберігати у себе вдома. Так, чи відомо Вам, що філе замороженої курки у своїй морозильній камері при температурі -15 градусів Ви можете зберігати десь пів року. А пачка макаронів з легкістю може пролежати у Вас вдома і рік. Тому такий салат з макаронів Ви можете приготувати з продуктів котрі заготували на зиму.


Інгредієнти для салату з макаронів.

Готуємо салат з макаронів.

  • 300 грам макаронних виробів (за бажанням);
  • 2 курячі грудки (або індички);
  • маленький консервований ананас;
  • 250 мл. сметани;
  • близько 80 грам майонезу;
  • трохи оливкової олії;
  • карі та сіль.

Інструкція приготування салату з макаронів.

Крок 1. Спочатку необхідно приготувати макарони, це дуже просто, дотримуйтесь інструкцій для використання. Ми робимо це так – набираємо каструльку з водою, додаємо до води 1 столову ложку солі, чекаємо поки вода закипить, та кидаємо до каструльки макарони. Щоб ваші макарони не прилипали, зрідка помішуйте їх у каструльці поки вони варяться. Не забувайте зменшити вогонь коли вода у каструльці з макаронами закипить.

Варимо макарони.

Крок 2. Розріжте курячу грудку (або індичку), але не дуже тонко. Потім приправте сіллю, додайте оливкової олії, добре перемішайте і смажте на сковороді.

Смажемо курку.

Крок 3. Поки смажиться куряче м'ясо, змішайте у невеликій мисочці майонез і сметану, додайте трохи ананасового соку, сіль та карі. Потім ретельно перемішайте і, нарешті, додайте шматочки ананаса і знову перемішайте.

Заправка для салату.

Інгредієнти для салату з макаронів.

Крок 4. Тепер просто помістіть всі інгредієнти у велику миску і добре перемішайте. Додайте зелені для краси.

Готовий салат з макаронів.


Важливо.Треба зауважити!

Більш цікаво цей салат з макаронів виглядає якщо зварити різнокольорові макаронні вироби. Сьогодні такі макарони з легкістю можна придбати навіть у невеликому супермаркеті.