Піна Колада - коктейль с ананасом та ромом.

Піна Колада коктейль з ананасом та ромом це чудовий спосіб перетворити смак звичайного ананасу на дивовижний ароматний напій - десерт! Ви можете створити коктейль з ананасом з найулюбленішим смаком. Можливо для алкоголю Вам сподобається додати не ром, а можливо якийсь інший лікер. За класичним рецептом, зазвичай до Піна Колада додають лікер Malibu на основі світлого рому. Не обов’язково додавати до коктейлю саме такий лікер. Спробуйте проекспериментувати зі смаками, ми впевнені Ви знайдете найкращі смакові якості такого коктейлю з ананасом. Якщо Ви вважаєте що Ваш Піна Колада дещо солодкий та не дуже міцний, ми пропонуємо додати трішечки коньяку.

Ви можете створити безліч різноманітних варіацій коктейлю с ананасом Піна Колада, та обрати самий дивовижний рецепт. Головне слідкуйте за тим, щоб ця насолода не потрапила до дитячих рук. Також можна додати до коктейлю наприклад ківі. Таке поєднання досить органічне та смачне. Щоб освіжити Ваш коктейль ми пропонуємо до нього покласти зовсім невелику гілочку, або листочки з м’яти чи лайм. Такий коктейль с ананасом Піна Колада ідеально смакує при романтичній вечері зі свічками.

Доречи, чи відомо Вам що від самого початку Піна Колада це не був алкогольний коктейль з ананасом та лікером. Ні, це був просто свіжий ананасовий сік, що не включає у себе м’якніть. Це вже потім з’явився вишуканий коктейль з додаванням рому з присмаком кокосу. У наш час Піна Колада це вже класичний коктейль котрий Ви можете заказати у любому ресторані, або приготувати власноруч.

Готуємо коктейль Піна Колада.

Інгредієнти коктейлю Піна Колада с ананасом та ромом.

  • свіжий ананас (стиглий і великий) 1 шт.;
  • світлий ром Bianco 30мл та лікер Malibu - 30 мл;
  • кокосові вершки – 60 мл;
  • лайм.

Спосіб приготування коктейлю Піна Колада с ананасом.

Підготуйте ананас для Піна Колада. Спочатку промийте та ретельно очистить ананас від скоринки. Після чого, розріжте його на чотири частини та видаліть серединку. Подрібніть ананас на невеликі шматки, потім покладіть до блендера. 

Ананас для Піна Колада.

Ананас для Піна Колада - 2.

Тепер є невеличка хитрість при приготуванні коктейлю с ананасом та ромом Піна Колада за нашим рецептом. До блендера у котрий Ви вже поклали очищений від скоринки, центральної частини, та порізаний на кубики ананас необхідно додати звичайної чистої, можна кип’яченої води. Потім необхідно дати попрацювати міксеру.

Робимо коктейль Піна Колада.

Робимо коктейль Піна Колада-2.

Зараз необхідно підготувати алкоголь для нашого коктейлю Піна Колада. Для чого візьміть 30 мл. світлого рому Bianco, додайте до нього 30 мл. лікеру Malibu, все змішайте. Потім візьміть 60мл. кокосових вершків та додайте до суміші. Дехто не додає ром до Піна Колада щоб не збільшувати градус готового коктейлю. У такому випадку можна просто збільшити об’єм лікеру Malibu до 60 мл. Все добре перемішайте.

Додаємо ром до коктейлю.

кокосові вершки

Важливо.Порада фахівців!

Ми пропонуємо для підвищення смакових якостей коктейлю Піна Колада та для надання тропічної свіжості напою додати до алкоголю трішечки (1/2) сіку з лайма.

Ось і все, Ваш коктейль с ананасом та ромом Піна Колада майже готовий. У бокал необхідно налити: сік з ананасу що Ви зробили у блендері 60-100мл, суміш алкоголю з рому та лікеру, додати сік з лайму, та обов’язково покласти подрібнений лід.