Блюда з ананасом, гриль.

Гриль - ананас з медом і корицею, дуже дивне та смачне блюдо з ананасу. Оригінальний і екзотичний спосіб приготування ананасів. Не дивлячись на те, що це дивне та не звичайне блюда, готується воно досить просто. Перетворіть звичайний ананас у вишукану страву.

Це дивне блюдо з ананасів напевно здивує Ваших друзів. У будь якому випадку, ця страва не залишиться без уваги. Зверніть увагу, що більш ефектно ця страва виглядає з зеленю, тому додайте трохи листя м’яти. Насолоджуйтесь ананасом у вигляді гриля.

Блюда з ананасом.

Інгредієнти блюда з ананасом.

  • великий ананас - 1 шт.;
  • мед - 4 чайні ложки;
  • порошок кориці – за смаком;
  • коричневий цукор - 4 чайні ложки;
  • м'ята – за бажанням.

Спосіб приготування.

Крок 1. Щоб приготувати ананас – гриль. Перш за все ретельно вимийте ананас та розріжте його на круги. Розміри кругів мають бути десь 1,5-2 см. Будьте уважні, видаліть серединку та всі не приємні шматочки.

Крок 2. Помістіть шматочки ананасу на гарячу решітку, та повертайте їх при готуванні. Потримайте ананаси на вогні протягом 10 хвилин. Дивіться щоб вогонь не був дужим.

Ананас гриль.

Крок 3. Коли ананаси підсмажаться помістить їх на тарілку. Додайте на кожну скибочку чайну ложку коричневого цукру, потім трохи меду і, нарешті, корицю.

Ананас смажений.

При бажанні прикрасьте блюдо з ананасу листям м'яти!