Салат з ананасом і куркою вареною.

Салат з ананасом і куркою вареною можна вживати навіть при не дуже строгій дієті, наприклад для поступової зниження ваги. У нашому простому рецепті салат з ананасів і куркою містить у собі всього одну невеличку філюшку курки. Це становить десь приблизно 150-200 грам вареного м’яса курки. Натомість у рецепті є багато зелені.

Так у нашому салат з ананасів і куркою окрім звичайних листів зеленого салату присутні листочки шпинату. Так, їх недуже багато, але вони є тим більш у свіжому вигляді. Що дуже корисно як для чоловіків так і для жінок. Так, наприклад, чи відомо Вам, що листя шпинату здатні прискорювати метаболізм під час схуднення? Тому ми й додали до нашого рецепту салату з ананасом і куркою трішечки цієї корисної травки. Доречи смакові якості салату стали набагато краще.

Для покращення зовнішнього вигляду салату з ананасом і куркою ми пропонуємо зробити невеличку хитрість з листочками шпинату. Подрібніть їх не як звичайно, а наріжте ножом більш цікаво. На малюнку ми покажімо як це зробити. Закуштувавши Ваш салат з ананасів і куркою Ваші друзі одразу навіть не зрозуміють що у ньому є листя шпинату.


Салат з ананасом і куркою вареною зі шпинатом.

Салат з ананасом і куркою.

Інгредієнти для приготування салату з ананасів і куркою.

  • один невеликий ананас;
  • одна невелика філе курки;
  • один великий або два маленькі огірки;
  • пучок зеленого салату;
  • невеликий пучок листочків шпинату.

Інгредієнти для приготування заправки для салата.

  • дві столові ложки оливкової олії;
  • одна столова ложка оцту;
  • сік з одного лимону;
  • трішки молотого часнику;
  • сіль та перець за смаком.

Інструкція приготування салата з ананасом і куркою вареною.

Приготування цього зовсім не складного салату з ананасом і куркою слід з відварювання саме курки. Зробити це зовсім не складно. Після того як м'ясо курки остигне поріжте його ножом на кубики.

Варимо курку.

Ріжемо курку.

Тепер підготуйте ананас. Тут все просто, очистіть його від скоринки та поріжте на кубики. Не слід додавати до нашого салату з ананасом і куркою серединку цього фрукту. Краще її видалити та викинути. Вона занадто тверда те не володіє приємним смаком.

Ріжемо ананас кільцями.

Ріжемо ананас кубиками.

Тепер давайте підготуємо огірок  або декілька огірків для нашого салату з ананасів і куркою. Візьміть огірок, очистіть його від скоринки, після чого видаліть чайною ложкою насіння, та подрібніть огірок на маленькі кубики.

Видаляємо насіння з огірка.

Ріжемо огірок ножом на кубики.

Салат з ананасів і куркою бездоганно виглядає завдяки не тільки екзотичному фрукту, але й завдяки зелені. Давайте підготуємо зелень для нашого салату. З листями зеленого салату робіть все як завжди, просто вимийте його та подрібніть на невеличкі смужки.

Ріжемо листя зеленого салату.

Тепер підготуйте шпинат для салату з ананасом і куркою. Візьміть листя шпинату, вимийте їх та покладіть до мисочки. Потім заповнюйте мисочку звичайною чистою водою. Потім додайте трішечки 50 мл оцту. Нехай трішки листи помокнуть у розчині. Після чого слід достати листя шпинату, та скрутити їх у трубочку, а потім порізати на такі довгі зелені смужки. Зробіть як ми показали на малюнку і ваш шпинат для салату з ананасів і куркою вийде бездоганним.

Листя шпинату у воді.

Листя шпинату трубочкою.

Ріжемо листя шпинату.

Ось майже і все, нас салат з ананасом і куркою майже готовий. Покладіть всі приготовані продукти до мисочки та добре перемішайте інгредієнти. А потім слід заправити наш салат.

Продукти салату з ананасом і куркою.

Тепер слід приготувати заправку для салату. Тут все просто, візьміть всі інгредієнти для заправки салату з ананасів і куркою, змішайте все у маленькій мисочці, та додайте до салату.


Важливо.Треба зауважити!

Зверніть увагу, що наш салат з ананасом і куркою містить у собі шпинат без стебеллів. Їх можна обережно вирізати ножом. Взагалі, для отримання найкращого смаку шпинату його слід вирощувати самостійно на власному подвір’ї.