Салат з квасолі та грибів.

Наш новий рецепт салату з квасолі та грибів - це буйство смачних, та поживних характеристик. А найголовніше, його досить легко готувати. Майже всі салати з квасолі це справжня бомба з вітамінів, мінералів і поживних речовин, яка ідеально підходить для тих, хто стежить за фігурою та притримується будь-яких дієт.

Хрусткий салат з квасолі і грибів - дійсно смачний салат. Біль того, Ви самостійно можете скорегувати смакові якості цього салату. Наприклад, одним з інгредієнтів рецепту салату з квасолі є грінки. Ви можете приготувати їх самостійно з білого, сірого чи іншого, хліба. Головне, виберіть найсвіжіші і високоякісні інгредієнти, щоб інтенсивний і непідробний смак салату з квасолі був навіть смачніше.

Інгредієнти салату з квасолі та грибів.

  • шампіньйони - 120 грам;
  • квасоля варена - 280 грам;
  • оливкова олія - за смаком;
  • хліб - 3,4 шматочки;
  • розмарин за смаком;
  • вершкове масло;
  • листя салату;
  • сіль.

Крок 1. Для приготування салату з квасолі та грибів треба купити, або приготувати власноруч грінки. Саме грінки нададуть приємну хрусткість Вашому салату. Рецепт приготування грінок для салату з квасолі.

Спочатку розрізати скибочки хліба, потім в сковороду покладіть невеликий шматочок масла і трохи розмарину. Як тільки масло розтопилося, покладіть шматочки хліба жарте їх протягом декількох хвилин, поки вони не стануть хрумкі. Потім покладіть їх у маленьку миску, сухарики для салату з квасолі готові.

Готуємо грінки для салату з квасолі.

Крок 2. Вимийте листя салату, висушіть їх, і помістіть в салатницю. Додайте варену квасолю.

Додати квасоль у салат.

Крок 3.Ретельно вимийте та очистіть гриби, висушіть і розріжте їх на шматочки. Додайте гриби в салатницю.

Крок 1 готуємо салат.

Крок 4. Тепер необхідно приправити салат олією і сіллю, потім додати грінки та добре перемішати.

Салат готовий.

Ось і все, Ваш салат з салату і квасолі готов.

Важливо.Треба зауважити!

Якщо ви дотримуєтесь строгої дієти, ця інформація буде для Вас корисною. Наш салат з квасолі та грибів містить 310 кило калорій. В день треба приймати 1200-1500 кКал.