Салат з яловичиною та грибами.

Салат з яловичиною та грибами досить не простий салат, більш того, коштує такий салат зазвичай трохи дорожче, чім наприклад салат з грибами і куркою. Якщо ви бажаєте зберегти кошти, Ви можете в рецепті цього салату замість яловичини взяти курку. Смакові якості салату, певна річ, будуть інакші, але і коштувати такий салат буде значно менше. Треба відзначити що, салат з яловичиною та грибами це досить поживна страва, тому такий салат буде просто бездоганним якщо у Вас на столі є міцні алкогольні напої.

Салат з яловичини та грибами, або з грибами і куркою це вже можна сказати класична смачна страва котра буде доречна і на вишуканій вечері, і на святі, і для пізнього сніданку з друзями. Заправляти такий салат ми пропонуємо смтаною. Оскільки якщо Ви заправити салат з яловичини та грибами майонезом, він буде дуже жирним.

Тепер головне, які гриби будуть найкращими для такого салату з яловичиною та грибами. Тут відповідь проста, найліпшими за своїми смаковими якостями будуть лісні гриби. Але всі ми розуміємо, що не кожна домогосподарка у нашій країні має під рукою такі гриби, це більш доречно для західних регіонів. Якщо у Вас дома нема таких смачних грибів, не засмучуйтесь, візьміть консервовані опеньки чи інші котрі Ви найбільш полюбляєте.

Салат з яловичиною та грибами.

Інгредієнти салату з яловичиною та грибами.

  • одна банка консервованих грибів;
  • смажена яловичина (або філе курки) – 200 грам;
  • консервовані огірки – корнішони 150 – 200 грам;
  • свіжі огірки – 2 шт;
  • зелений горошок – за бажанням;
  • свіжа зелень – петрушка, один пучок або зелена цибуля - за бажанням;
  • сіль - за смаком.

Крок 1 у приготуванні салату з яловичини та грибами. Якщо Ви обрали консервовані гриби, то тут все просто. Промийте їх та подрібніть. Наріжте їх на шматочки, не надто товсті.

Ріжемо гриби для салату з яловичиною.

Крок 2 – тепер давайте підготуємо яловичину. Тут все просто, візьміть гарний шматок яловичини та обсмажте його на сковорідці. Потім, коли м'ясо охолоне поріжте його невеличкими смужками.

Сажемо яловичину.

Смажена яловичина.

Ріжемо яловичину.

Крок 3 – тепер слід подрібнити огірки, ми пропонуємо для цього салату з яловичиною та грибами взяти мариновані огірки і свіжі. Подрібнити їх на невеличкі кубики. Тут все зрозуміло. Потім так само слід подрібнити і цибулю. Після чого висипайте до мисочки всі підготовані інгредієнти.

Робимо салат з яловичиною.

Крок 4. Додайте смажену яловичину, сіль та улюблених спецій все добре перемішайте. Дехто до такого салату додає зелений горошок та зелену цибулю, робіть це за Вашим бажанням. Ми вважаємо що навіть без горошку салат з яловичиною та грибами має дуже чудові смакові якості. Заправляємо такий салат ми звичайною 15% або 20% сметаною.

Заправка салату з яловичиною та грибами.

Ось і все, Ваш салат з яловичиною та грибами, або з грибами і куркою готовий.