Салат з редиски та капусти.

Салат з редискою та капустою незважаючи на звичайні продукти приємно дивує своїми смаковими якостями. Це дуже смачний та оригінальний салат до складу котрого входить досить багато продуктів. Але незважаючи на це такий салат з редиски не дуже дорогий, тому його можна приготувати для чудової вечері з друзями. Всі продукти доступні та зрозумілі.

Сьогодні різноманітних рецептів салатів з редискою безліч. Це й не дивно. Користь вживання цього продукту вже давно доказано. При різноманітних дієтах капуста з редискою це справжня знахідка. Такі салати можна з легкістю готувати кожен день. Ми пропонуємо додавати до цих овочів ще й моркву, тоді салат з редиски та капусти вийде дуже хрустким та смачним.

Це мабуть самий простий рецепт салату з редиски та капусти. Всі інгредієнти зазначені в рецепті досить просто знайти, особливо восени. Це дуже важливо. Коли у Вас нема часу, а треба приготувати смачний салат до столу слід звертати увагу саме на такі прості рецепти. Всі продукти можна виростити та зібрати на власному подвір’ї. Окрім того, з редискою та капустою містить в собі такі корисні речовини як аскорбінова та лимонна кислота. Згідно з рецептом, час приготування салату з редиски близько 20 хвилин. Але, при належному досвіді, Ви зможете приготувати його хвилин за 15.

Салат з редиски.

Інгредієнти простого салату з редискою та капустою.

 • половинка капусти - 1/2 шт.;
 • дві велики моркви;
 • 6 крупних редиски;
 • пучок петрушки;

Заправка салату з редиски.

 • оливкова олія - 50-70 гр.;
 • 4 столові ложки йогурту;
 • 1 столова ложка майонезу;
 • 1 столова ложка гірчиці;
 • 1 столова ложка подрібнених зубчиків часнику;
 • 1 столова ложка сіку з лимону;
 • сіль та мелений чорний перець - за смаком.

Інструкція приготування салату з редискою.

Приготування салату з редиски та капусти слід починати з нарізання капусти. Вимийте та очистить капусту від порченого, не красивого листя. Це робити зовсім не складно, але потребує деяких фізичних вмінь. Так для розрізання капусти навпіл Вам краще запросити чоловіка, оскільки тут можуть виникнути невеличка труднощі. Після цього все достатньо просто.

Капуста для салату з редиски.

Тепер слід підготувати моркву для нашого салату з редискою та капустою. Тут все також дуже просто. Необхідно ретельно вимити та очистити моркву. Потім слід нарізати її на невеличкі смужки ножом. Якщо Ви  не можете зробити це ножом, потріть моркву на великій терці. У такому випадку смак моркви у салат з редиски та капусти буде також гарно відчутним.

Морква для салату з редиски.

Давайте підготуємо редиску для нашого салату. Нічого складного у цьому не має, слід бути обережним з нарізанням мілкої редиски. Тому ми пропонуємо для нашого салату обирати редиску трішечки крупнішою. Але у такому випадку слід прослідкувати аби у середині вона не була пустою чи занадто м’якою. Редиски слід порізати ножом на кільця.

Нарізаємо редиску.

Петрушка для салату з редискою готується дуже швидко. Тут просто слід вимити гарний пучок з петрушкою, та дрібно порізати її ножом. Ось і все, всі продукти для салату з редиски та капусти ми підготували.

Петрушка для салату з редискою.

Ось майже і все, приготування нашого салату з редиски та капусти доходить до кінця. У велику салатницю покладіть всі приготовані продукти. Після чого слід заправити салат. Для цього змішайте всі інгредієнти для заправки у маленькій скляній мисочці. Добре їх перемішайте. Додайте заправку до салатниці з приготованими овочами.

Викладаємо всі продукти у салатницю.

Заправка салату з редиски.

Заправляємо салат з редискою.

Важливо.Треба зауважити!

Все Ваш салат з редиски та капусти ми приготували. Не слід одразу споживати цей салат. Ми пропонуємо дати йому трішечки постояти у холодному місці. Ви можете покласти салат з редискою на годинку до холодильнику, так він буде смакувати найкраще.