Салат з пекінської капусти і помідорів.

Не дивлячись на звичні інгредієнти, салат з пекінської капусти і помідорів має свій ярко виражений цікавий смак. Окрім того, Ви маєте можливість удосконалити цей салат. Наприклад добавити приємних, або, навіть неочікуваних кольорів. Зробити це дуже просто, при цьому Ви взагалі не порушуєте рецептури салату з пекінської капусти і помідорів.

Пропонуємо Вам замість звичайних помідорів у салаті с пекінської капусти і помідорів додати різні сорти саме помідора. Наприклад, візьміть невеличкі помідори чері, рожеві, жовті, чи навіть, чорні помідори. Кольори в салаті будуть неабияк змінено.

Салат з пекінської капусти і помідорів.

Інгредієнти салату з пекінської капусти і помідорів.

  • 1 шт. фіолетова пекінська капуста;
  • 350 грамів - помідорів черрі;
  • свіжий кріп;
  • майонез - за смаком;
  • сіль і перець для смаку.

Інструкція приготування салату.

Крок 1. Промийте всі овочі та кріп.

Крок 2. Подрібніть капусту.

Крок 3. Поріжте помідори черрі навпіл, і подрібніть кріп.

Крок 4. Помістіть всі овочі та кріп у велику миску, змішати все разом.

Пекінська капуста та помідори.

Крок 5. Додайте до салату з пекінської капусти і помідорів майонез. Добре перемішати всі продукти. Додайте сіль і перець за смаком і знову перемішайте. Ви можете подати салат відразу, якщо вам потрібно, але ми пропонуємо спочатку зберігати його в холодильнику протягом 30 хвилин до подачі, так як капуста стане трохи м'якше. Обов'язково перемішайте його перед подачею на стіл.

Додаємо майонез до салату.

Простий домашній майонез дає салату з пекінської капусти і помідорів багатий, гладкий і здоровий смак. Тому, при можливості, готуйте майонез самостійно. Додавання кропу наповнює смак ароматом зелені. Цей фіолетовий салат з пекінської капусти і помідорів не тільки красивий, але і чудовий та ідеальний для святкового столу.