Салат зі смаженої кукурудзи та сиром фета.

Салат зі смаженої кукурудзи та сиром фета.

Майже у всіх городників влітку знайдуться основні продукти для такого простого салату зі смаженої кукурудзи та сиром фета. Тому саме влітку приготування такого смачного салату дуже актуально, та не дуже дорого. І це абсолютно зрозуміло. Таким чином, якщо ви полюбляєте смакові якості смаженої кукурудзи, то обов’язково скористайтесь нашим рецептом салату.

Навряд такий салат зі смаженої кукурудзи та сиром фета можна назвати дуже корисним. Це не є правдою. Відверто кажучи, в смажених кабачках цукіні та смаженої кукурудзи зберігається дуже мало корисних вітамінів. Наприклад вітамін С при термічній обробці вище 60 градусів майже повністю, тому зі смажених кабачків та кукурудзи Ви його не отримаєте.

Приготувавши салат зі смаженої кукурудзи та сиром фета Ви отримаєте досить висококалорійну та поживну страву, котра перевантажує печінку. Тому обов’язково звертайте на це увагу. Якщо у Вас є проблеми із печінкою. Не слід на ніч, перед сном, наїдатися смаженими продуктами. У тому числі і салатом зі смаженої кукурудзи та сиром фета.

Салат зі смаженої кукурудзи та сиром фета

Продукти для салату зі смаженої кукурудзи та сиром фета.

  • ½ склянки оливкової олії;
  • 2 зубчики часнику, подрібненого;
  • ½ чайної ложки солі;
  • ½ чайної ложки перцю;
  • ¼ чайної ложки пластівців червоного перцю;
  • 2 качани кукурудзи;
  • 3 середні кабачки розрізати вздовж на пластинки;
  • 4 чайні ложки лимонного соку;
  • сир фета - за смаком.

Рецепт приготування салату зі смаженої кукурудзи та сиром фета.

Приготування салату зі смаженої кукурудзи та сиром фета дуже просте. Е тільки певні труднощі якщо Ви забажаєте підсмажувати продукти на грилі, ми пропонуємо готувати салат саме з таких продуктів. Спочатку підготуйте всі продукти.

Продукти для салат зі смаженої кукурудзи

Для приготування цього салату зі смаженої кукурудзи та сиром фета Вам знадобляться свіжі качани кукурудзи. Ви можете розрізати їх для обсмаження на грилі. У будь-якому випадку потім ми різатимемо кукурудзу! Приготуйте кабачки для салату, вимийте їх. Знову ж таки, ви можете розрізати кабачки навпіл перед приготуванням на грилі, або нарізати їх скибочками перед приготуванням. Як Вам більше до вподоби. Потім у великій мисці змішайте оливкову олію, часник, сіль, перець та пластівці червоного перцю. Обмокуйте у приготовану суміш кукурудзу та кабачки та смажте на грилі.

Соус для смаження.

Смажемо кабачки

Смажемо кукрудзу

Тепер обсмажте кукурудзу та кабечки на грилі для Вашого салату зі смаженої кукурудзи та сиром фета. Після чого обережно відділить ядра кукурудзи для салату.

Ріжемо кукрудзу

Тепер змішайте всі овочі в мисці з масляною сумішшю, що залишилася. Додайте лимонний сік та сир фета. Подавайте салат зі смаженої кукурудзи та сиром фета теплим чи холодним.

Заправка для салату з смаженої кукурудзи


Важливо.Треба зауважити!

Розрізання кукурудзи навпіл до смаження допоможе Вам трохи прискорити час приготування, оскільки кукурудза готується довше, ніж кабачки на грилі.