Простий салат з язика і яєць.

Незважаючи на простоту рецептів салатів з язика і яєць, при приготуванні є невеличкі хитрощі. Наприклад, чи відомо Вам, що для підвищення м’якості язика його необхідно заздалегідь замочити у воді на пів години. Також, коли будете варить язик обов’язково знімайте пінку.

При приготуванні простого салату з язика і яєць з додаванням сиру Вам буде необхідно 2-3 години вільного часу. Бажано взяти язик телячий, але свинячий також підійде. При приготуванні язик варіть у під солонуватій воді.

Інгредієнти салату з язика і яєць.

  • язик свинячий або телячий – 2 шт.;
  • яйця – 3,4 шт;
  • сир твердих сортів – 150 грам;
  • майонез – за смаком;
  • сіль, перець, зелень.

Крок 1. Спочатку замочіть язик на пів години, потім налийте у невелику каструлю води додайте сіль. Покладіть язик, та варіть його 3 години.  

Варимо язик.

Крок 2. Коли язик буде готовий, достаньте його та покладіть на хвилинку у холодну воду, це допоможе очистити його від шкірки. Очистіть язик та натріть його на терці, або потрібніть на невеличкі кубики.

Режимо язик.

Крок 3. Поки вариться язик, зваріть яйця та натріть іх на терці.

Готуємо яйця для салату.

Крок 4.Натріть сир на крупній терці.

Сир для салату.

Крок 5. Ось і все салат з язика і яєць майже готовий, залишилося змішати всі інгредієнти та заправити салат майонезом. Додайте сіль, перець за смаком та прикрасьте салат язика і яєць зеленню.

Салат з язика і яєць.


Деякої пікантності простому салату з язика і яєць може додати додавання хрустких інгредієнтів. Наприклад Ви можете взяти мариновані або свіжі огірки, подрібнити їх на невеличкі шматочки та додати до салату. Також гарно буде виглядати у такому салаті подрібнений невеликі смужки красний солодкий перець.


Важливо.Треба зауважити!

Величезну роль у цьому салаті з язика і яєць відіграє смак саме сиру, тому досить ретельно обирайте цей продукт в супермаркеті. Смакові якості сиру мають бути бездоганними.